Zwiększ ruch na stronie internetowej za pośrednictwem multimediów na Twojej stronie www.

 

Zdjęcia, filmy i innego typu elementy multimedialne działają pozytywnie na wizerunek nie tylko danego wpisu w którym są zamieszczone. Wyszukiwarka Google również docenia treści związane jakimiś elementami multimedialnymi. Warto zbierać plusy od wyszukiwarki Google, ponieważ oceną końcową jaką otrzymamy będzie konkretna pozycja naszej strony internetowej.

Jeżeli mamy w planach już użyć jakiś materiał filmowy, to najlepiej stworzyć go samemu na swoim koncie Google. Udostępnić na YouTube – portalu należącym do Google. Google lubi, kiedy korzysta się z ich portali.

Dlaczego multimedia zwiększają jakość strony www, artykułu, czy po prostu wpisu?

Multimedia dodane do treści są rozumiane jako bardziej szczegółowe rozwinięcie informacji zawartych na stronie www. Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że szukanie czegoś w wyszukiwarce Google jest związane z pozyskiwaniem informacji na jakiś temat. Artykuł na którym jest udostępnione poza tekstem, zdjęcie czy film – najlepiej jedno i drugie jest rozwinięciem treści pisanej.

Spotkać się można w internecie z opiniami, które uważają wartościowe miejsca w Google tylko i wyłącznie związane z grafiką i video. Postarajmy się chociaż w najmniejszym stopniu w takim razie zadbać o tych detalach.

Pamiętajmy o…

tym, że zamieszanie filmików na portalu YouTube może mieć bezpośredni wpływ na zwiększenie ruchu z tego właśnie portalu w kierunku naszej strony promującej się za pośrednictwem filmu.

Ciekawostka!

Zdjęcia, grafika to mniej więcej 20% zapytań jakie mają użytkownicy wyszukiwarki Google. Dobrze zoptymalizowane i podpisane obrazki zatem mogą być również dostarczycielem nowych wejść na naszą stronę przez ludzi, którzy nigdy wcześniej nie mieli z nią do czynienia.

Ruch na stronie internetowej, a multimedia na niej zawarte

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *